L'Océan (St-Jean)









Zoek en boek
Vanaf:
€ 374
Selecteer datum - 7 nachten 2 volwassenen
Boek zonder zorgen
- Kosteloos annuleren tot 01/02/2026
- Vroegboekkortingen tot wel 40%
- Veilig boeken (Lid ANVR/SGR)
- Geen reserveringskosten
Zoek en boek
Vanaf:
€ 374
Selecteer datum - 7 nachten 2 volwassenen
- 4-sterrencamping met ideale ligging
- Slechts 1,6 km van het strand
- Verwarmde zwembaden met glijbanen
- Bezoek het wereldberoemde park Puy du Fou
strand
2km
1.5km
Niet overal, tegen betaling
Laat het dagelijkse leven even achter u en duik in de levendigheid van Camping L’Océan in Saint-Jean-de-Monts, aan de schitterende Vendée-kust. Deze grote, levendige camping ligt vlak bij het strand en combineert waterpret, sportieve activiteiten en sfeervolle avonden tot een vakantie vol energie en ontspanning.
Camping L’Océan in Saint-Jean-de-Monts is een populaire keuze voor gezinnen die houden van zon, zee en activiteiten. Of u nu houdt van een ontspannen dag aan het zwembad of liever actief bezig bent in de natuur, hier vindt u het allemaal:
- Slechts 1,6 kilometer van het uitgestrekte zandstrand van Saint-Jean-de-Monts – ideaal voor lange stranddagen of watersport.
- Groot zwemparadijs met glijbanen, een verwarmd binnenbad en een peuterbad met speeltoestellen voor de allerkleinsten.
- Ruime keuze aan sportieve faciliteiten zoals een multisportveld, tennisbaan en speelzones voor kinderen.
- Dagelijks entertainment met o.a. kinderclubs, karaoke, dansavonden en bingo – voor jong én oud.
Zodra u de zwembadzones van Camping L’Océan binnenstapt, begint de vakantiepret pas echt. De spectaculaire glijbanen en het uitgebreide binnen- en buitenbad zorgen voor uren vermaak. Kleine kinderen spelen veilig in het ondiepe peuterbad, compleet met kleurrijke speeltoestellen. Terwijl de kinderen plonsen en spetteren, ontspant u met een boek op een ligstoel onder een parasol. En dat is nog niet alles. De camping ligt vlak bij een van de mooiste zandstranden van de Vendée. Na een korte wandeling van 1,6 kilometer voelt u het zand tussen uw tenen en de zeebries op uw gezicht.
Na een dag vol zwemmen en spel komt u heerlijk tot rust in de gezellige bar van Camping L’Océan. Hier nipt u van een frisse cocktail terwijl de zon langzaam zakt – de perfecte afsluiting van een zomerse vakantiedag. Heeft u trek gekregen? Voor een snelle hap of een makkelijke maaltijd zijn er snacks en afhaalopties beschikbaar. Of u nu iets mee wilt nemen naar uw accommodatie of liever ter plaatse eet, u vindt altijd iets lekkers op het menu
- Algemeen
Afstand tot zee/meer
- strand
- 2km
Dichtstbijzijnde luchthaven
- Nantes
Dichtstbijzijnde plaats
- 1.5km
Receptie
- Aantal plaatsen
200 - 499 plaatsen
- Afstand naar zee/meer
1,1 km - 5 km
- 1.6km
- Zwembad
Buitenbad
- gehele seizoen geopend
- Indien het weer het toelaat
Waterglijbanen
Binnenbad
- verwarmd
- gehele seizoen geopend
Bermuda en zwemshorts niet toegestaan (alleen strakke zwembroeken)
Babybadje
Ligbedden bij het zwembad
- Faciliteiten
Wifi
- Niet overal, tegen betaling
Speeltuin
Trampoline
Fietsverhuur
Biljart/pool
Tafelvoetbal
- Sport
Multisportterrein
- basketbal
- voetbal
Aquarobics
Petanque
- Animatie
Animatie overdag
Miniclub
- tussen 4-12 jaar
- hele seizoen, beperkt in laagseizoen
Tienerclub
- tussen 12-17 jaar
- hoogseizoen
- Bar/restaurant
Bar
Meeneemmaaltijden
Snackbar
- Sanitair
Wasmachines
- Tegen betaling
Wasdrogers
- tegen betaling
- Honden op park
Honden toegestaan
- Huisdier meenemen alleen mogelijk indien toegestaan in accommodatie. Verplicht bijboeken als extra. Wordt deze mogelijkheid niet getoond, dan is een huisdier meenemen niet toegestaan.
- Honden van de 1e en 2e categorie zijn verboden (rashonden Tosa, Amerikaanse Staffordshireterrier. Rottweilers en kruisingen die uiterlijk hierop lijken, incl. Mastiffs ('Boerboel').
- Omgeving
Dichtstbijzijnde supermarkt
- 3km
Dichtstbijzijnde treinstation
- 2km
- Geschikt voor
Baby's/kleuters (0-4 jaar)
Kinderen (5-11 jaar)
Tieners (12+)
- Aantal sterren
4 Sterren
Buiten het hoogseizoen kunnen sommige faciliteiten en voorzieningen gesloten zijn
L'Océan (St-Jean)
- Zwembad
- Sportfaciliteiten
- Animatie
- Bars & restaurants
- Omgeving
- Medewerkers ter plaatse

Isa DuDe
Zeer goed verblijf
- Zwembad
- Sportfaciliteiten
- Animatie
- Bars & restaurants
- Omgeving
- Medewerkers ter plaatse
Accommodatie en prijzen
(
)
Océan TV Clim - 2ch - 4p
Stacaravan4 Personen
2 Slaapkamers
Beschikbaar
Toegestaan
28 m²
Terras

4 Personen
2 Slaapkamers
Beschikbaar
Toegestaan
28 m²
Terras
€ 448
€ 359
Klik op de knop hieronder om alternatieve data en prijzen te zien
Family TV Clim
Stacaravan6 Personen
3 Slaapkamers
Beschikbaar
Toegestaan
30 m²
Terras

6 Personen
3 Slaapkamers
Beschikbaar
Toegestaan
30 m²
Terras
€ 482
€ 379
Klik op de knop hieronder om alternatieve data en prijzen te zien








